Poniedziałek, 15 października 2018Imieniny: Jadwigi, Teresy, Brunona
   

Zegar

Aktualności

Gramy dla WOŚP

wosp_1315 stycznia 2017 r. odbył się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie już 6 raz nasze przedszkole przyłączyło się do grania z WOŚP. Tego dnia przybyło bardzo dużo rodziców i gości zaproszonych przez dzieci. Wszystkie grupy przedszkolne prezentowały na scenie swoje umiejętności wokalne i taneczne.

 

Widzowie podziwiali tańce dzieci wykonane do muzyki klasycznej, przedszkolnej lub rozrywkowej oraz śpiew i gry na instrumentach. Całości dopełniły barwne i pomysłowe stroje oraz rekwizyty. Różnorodność prezentacji zachwyciła naszych gości za co dzieci otrzymały gromkie brawa. Pieniążki podczas występów zbierały do puszek dziewczynki „aniołki”. Orkiestrę można było również wspomóc uczestnicząc w kiermaszu prac wykonanych przez dzieci i pracowników naszego przedszkola. Za symboliczną kwotę wrzuconą do puszki nabywano zwierzątka orgiami, papierowe zabawki na patyku czy serduszka z piernika. Pod czujnym okiem pracowników przedszkola oraz rodziców przedszkolaki podpalając zimne ognie posłały światełko do nieba – efekt był niesamowity i radości co niemiara. Finał przedszkolny sprawił dzieciom i rodzicom ogromną radość. Dzięki Państwa hojności wszyscy razem uczyniliśmy dużo dobrego, zebraliśmy 1049,44 zł i była to jak do tej pory rekordowa suma w naszym przedszkolu.

Już za rok kolejny przedszkolny finał, WOŚP gra przecież do końca świata i o jeden dzień dłużej. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za okazane serce, pomoc i wspólne granie dla dzieci i seniorów. Sie ma!!! Zapraszamy do galerii zdjęć.

Doręda Elżbieta

 

                                                

Licznik odwiedzin

Liczba wejść:
500693
   
Create by NETSEND Copyright 2012 @ Przedszkole Samorządowe Piotrków Kujawski